Аналіз та опис бізнес-процесівНайвиразніші больові точки в нашій свідомості - це найчастіше нещодавні проблеми, з якими ми зіткнулися. Ми часто шукаємо розв'язання нагальних проблем, ігноруючи 90% того, що відбувається правильно. Саме тому аналіз та опис бізнес-процесів перед впровадженням ERP є критично важливим для того, щоб мати повну картину роботи бізнесу та не пропустити ключових потреб.
Separate email addresses with a comma.

 ​Кому аналіз та опис бізнес-процесів особливо корисний?

Великі організації зі складними процесами

Такі компанії часто мають багато відділів, команд та ролей, які взаємодіють один з одним. Аналіз, опис та оптимізація бізнес-процесів допомагає цим компаніям краще зрозуміти свої процеси, що дозволяє покращувати ефективність та координацію.

Молоді швидкозростаючі організації

В невеликих компаніях процеси часто формуються органічно і можуть стати неясними або непослідовними. Аналіз і вдосконалення бізнес-процесів допомагає визначити та впорядкувати ці процеси, що в свою чергу значно спрощує масштабування бізнесу.

Перед впровадженням нових технологій чи систем

Аналіз та опис бізнес-процесів буде дуже корисним для планування та впровадження нових систем, таких як ERP. Опис перед впровадженням ERP допомагає компаніям розуміти свої потреби та вимоги до системи.

 Чому важливо робити аналіз та опис бізнес-процесів?

  • Замовник отримує наглядну візуалізацію та опис того, як працює його бізнес, що дає можливість виявити вузькі місця та оптимізувати роботу
  • Всі учасники проєкту впровадження ERP системи отримують єдине розуміння процесів компанії
  • Аналіз бізнес-процесів підприємства дає замовнику можливість розставити пріоритети та уникнути витрат на автоматизацію зайвих або другорядних процесів
  • Структурований аналіз бізнес-процесів компанії дозволить зробити оптимальний вибір ERP системи  
  • Оптимізація бізнес процесів на підприємстві сприяє отриманню чітких рамок для формування бюджету та плану-графіку проєкту впровадження

 Переваги співпраці з нами

Незалежний консультант

Співрацюючи з нами, ви наймаєте незалежного консультанта у виборі програмного забезпечення і особистого експерта в питаннях цифрової трансформації бізнесу. Ми не залежимо від одного постачальника програмного забезпечення, а віддані клієнту, щоб принести максимум практичної користі.

Економія часу та грошей

Ми інвестуємо сотні годин у те, щоб збирати та систематизувати актуальну інформацію про програмне забезпечення для управління діяльністю підприємства. Ми поділимося цими знаннями з вами, щоб ви отримали максимальний ефект від інвестицій.


Зменшення ризиків

Ми успішно реалізували більше 50-ти комплексних проєктів впровадження програмного забезпечення для управління підприємствами. Наш практичний досвід і знання в різних галузях бізнесу допоможуть із вибором програмного продукту, що мінімізує ризики при подальшому виконанні проєкту впровадження.

Експерність

Окрім знань про програмні продукти, ми постійно вивчаємо і практикуємось в управлінні проєктами, а також стандартизуємо і покращуємо внутрішні процеси. Тому, ви отримаєте кращі практики і методології для вибору та інтеграції цифрових інформаційних систем управління.

Ми сертифіковані та підтримуємо стандарти ISO 9001:2015. А наші керівники проєктів отримали міжнародну сертифікацію PMP від PMI.


15
Років допомагаємо підприємствам з оптимізацією та автоматизацією бізнес-процесів
50+
Середніх та великих проєктів реалізовано
25+
Сертифікованих спеціалістів (консультантів, аналітиків, розробників та керівників проєктів)

Нам довіряють


Запишіться на безкоштовну консультацію з нашим спеціалістом

Separate email addresses with a comma.