IT-Enterprise

Сучасне IT-рішення для управління бізнесом

Система управління підприємством IT-Enterprise, потужний інструмент для реінжинірингу й оптимізації бізнес-процесів.

Це повнофункціональна ERP-система, що включає в себе системи MRPII, MES, APS, EAM, SCM і CRM.
Рішення компанії постачаються по моделях: хмарний сервіс (SaaS) та ліцензування на обладнанні замовника (on-premise).

Розділіть електронні адреси комами.

Комплексний підхід

Комплексний підхід забезпечує однаковість всіх інформаційних потоків, гнучкість налаштування бізнес-процесів, простоту впровадження змін, уніфікованість управлінської звітності, управління підприємством в режимі реального часу. Всі інформаційні та автоматизовані системи підприємства починають працювати як єдине ціле

Business Process Management, BPM

IT-Enterprise вирішує завдання, влесне, управління бізнесом, а не лише обліку та накопичення інформації. Система дозволяє вдосконалювати бізнес-процеси, налаштовувати управління по вимірюваним параметрам. BPM відповідає на наступні питання: де, коли, навіщо і як виконується робота, хто відповідає за її виконання.

Industry 4.0

IT-Enterprise постійно розвивається та реалізовує сучасні технології та концепції Індустрії 4.0.

Характерні риси Індустрії 4.0 — це повністю автоматизовані виробництва, на яких керівництво всіма процесами здійснюється в режимі реального часу і з урахуванням мінливих зовнішніх умов.

IT-Enterprise - рішення для підприємств, які прагнуть до постійного вдосконалення процесів та розуміють цінність сучасних цифрових технологій у конкуретній боротьбі

Продажі

Збільшення обсягів продажів на 60%. Підвищення охоплення цільової аудиторії більш ніж на 400%. Підвищення контролю за етапами процесу продажів.

Бухгалтерія

Спрощення ведення бухгалтерської та податкової звітності, скорочення термінів підготовки р​егламентованої бухгалтерської і податкової звітності на 50%. Підвищення рівня достовірності інформації до 100%.

Фінанси

Попередження касових розривів. Прозора аналітика. Зниження рівня оборотних коштів на 10%.

Закупівлі та склад

Підвищення оперативності закупівельних процесів на 20%. Зниження рівня складських запасів на 25%. Скорочення матеріальних витрат на 20% при своєчасному забезпеченні ТМЦ.

Персонал

Скорочення часу на обробку кадрової інформації на 30%. Зниження витрат трудових ресурсів на 10-30% за рахунок більш точного планування. Зниження перепрацювання персоналу від 10% до 50%.

Виробництво

Збільшення обсягу виробництва до 60%. Скорочення термінів випуску продукції до 25%.

Управління проєктами

Скорочення термінів планування і підготовки управлінської звітності в 2-3 рази. Підвищення точності прогнозування виконання робіт в 1,5 рази.

Документообіг та BPM

Скорочення циклу узгодження документів в 12 разів. Підвищення рівня своєчасного виконання завдань до 98%. Скорочення часу на пошук документів на 60%.

Ремонти та обслуговування

Підвищення ефективності використання обладнання на 20%. Зниження тривалості простоїв обладнання на 30% через несвоєчасні поставки матеріалів і виконання аварійних робіт. Скорочення витрат на ремонт і обслуговування устаткування на 20%.

Наші послуги по рішенню IT-Enterprise

Вартість ліцензій

Запишіться на консультацію по розрахунку вартості ліцензій для вашого підприємства.

Записатись

Вартість навчання та консультацій

від 1200 грн./год.

+ ПДВ 20%

Вартість кастомізації та розробки

від 1600 грн./год.

+ ПДВ 20%

IT-Enterprise вже використовують

Залишилися запитання?

Запишіться на безкоштовну консультацію з нашим спеціалістом

Розділіть електронні адреси комами.