SAP Business One

Кращі світові практики в одному рішенні

SAP Business One - SAP програма, що  ідеально підходить для малих і середніх підприємств, пов'язаних із торгівлею, виробництвом і наданням послуг.

Відповідайте трендам світової економіки шляхом впровадження надійного бізнес-рішення, що дозволить вам адаптуватися до ринкових змін та прогнозувати тенденції бізнесу.

Розділіть електронні адреси комами.

Які переваги має система SAP?

Кращі практики

Система SAP B1 продається та впроваджується по всьому світу. Це дозволяє компанії SAP оптимізувати бізнес-процеси системи, ґрунтуючись на кращих світових практиках.

Міжнародні стандарти 

Стандарти, які застосовуються в системі SAP, відповідають міжнародним нормам. Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) встановлюють загальні правила, щоб фінансова звітність могла бути узгодженою, прозорою та порівнянною у всьому світі.

Аудиторський слід

Рішення дає можливість перегляду походження даних фінансової звітності з деталізацією до операцій. Тому SAP Business One довіряють компанії Великої четвірки аудиторських компаній (Deloitte, США; PwC та EY, Велика Британія; KPMG, Нідерланди).

Управління фінансами

Підвищуйте маржу, уникайте помилок та сприяйте більш обґрунтованому прийняттю рішень за допомогою повного набору інструментів для оптимізації фінансових операцій.

Бухгалтерський облік

Автоматизуйте обробку всіх ключових облікових процесів, таких як план рахунків, записи в журналі проводок, оборотно-сальдова відомість і т.д.

Локалізоване рішення від наших партнерів best-run Consulting дозволяє вести фінансовий та податковий облік відповідно до вимог законодавства України у повному обсязі.

Контролінг

Керуйте грошовими потоками, відслідковуйте основні засоби, контролюйте бюджети та витрати на проекти з більшою точністю та ефективністю.

Банк і каса

Швидше обробляйте банківські платежі та платежі різними методами, включаючи чеки, готівку та банківські перекази.

Фінансова звітність та аналіз

Використовуйте стандартні або налаштовані звіти з даних у реальному часі, щоб покращити бізнес-планування та процеси перевірки і аудиту.

Продажі та управління клієнтами

Ефективніше контролюйте весь процес продажу та життєвий цикл клієнта – від початкового контакту до кінцевого продажу, післяпродажного обслуговування та підтримки.

Управління продажами

Відстежуйте всі можливості продажу та роботу з лідами протягом усього циклу продажу, від першого контакту до закриття угоди.

Управління маркетинговими кампаніями

Створюйте, керуйте та аналізуйте маркетингову діяльність, щоб перетворити потенційних клієнтів на клієнтів і збільшити продажі та прибутковість.

Управління клієнтами

Зберігайте всі важливі дані клієнтів в одному місці, синхронізуючи та керуючи контактами клієнтів, які зберігаються в Microsoft Outlook.

Управління послугами

Ефективно складайте та керуйте гарантійними контрактами та угодами про обслуговування, а також швидко надсилайте та відповідайте на запити служби підтримки.

Звітність та аналіз

Створюйте детальні звіти про всі аспекти процесу продажів – від прогнозування до відстеження воронки продажу – за допомогою шаблонів.

Мобільні продажі

Надайте своїй організації можливість керувати інформацією в будь-який час, будь-де та на будь-якому мобільному пристрої.


Управління виробництвом

SAP Business One містить прості у використанні, але потужні виробничі можливості. Це ідеальний варіант для компаній, які займаються легким виробництвом.

Планування виробництва

Створюйте сценарії планування виробничих ресурсів для прогнозування попиту та автоматичної генерації замовленнь на поповнення, щоб уникнути дефіциту виробничих матеріалів.

Оптимізація запасів

Відстежуйте рівень запасів і рух запасів у режимі реального часу, щоб мінімізувати ситуації відсутності на складі, збільшити доступність товарів і зменшити витрати на зберігання запасів.

Контроль якості та часу виконання

Використовуйте графік виробництва, планування потужностей, маршрутизацію та керування специфікацією, щоб оптимізувати кожен аспект виробничого процесу.

Звітність та аналіз

Отримайте чітке уявлення про основні показники для всього бізнесу на одній інформаційній панелі. Лише за кілька хвилин ви зможете зрозуміти свої виробничі витрати, прибутковість, валову прибутковість тощо.

Бізнес-аналітика

Створюйте своєчасні та точні звіти на основі даних усієї компанії за допомогою інструментів аналітики та звітності.

Створення та налаштування звітів

Отримуйте доступ до даних з багатьох джерел, створюйте нові звіти та налаштовуйте наявні в різних варіантах з мінімальними витратами часу.

Інтерактивний аналіз

Погляньте на свій бізнес з різних точок зору за допомогою SAP Business One, інтегрованого зі стандартними функціями Microsoft Excel.

Інтуїтивно зрозумілі інструменти

Швидше отримуйте статистичні дані завдяки можливості перетягувати, пов’язувати та деталізувати дані, а також використовувати допомогу в пошуку та сповіщення на основі робочого процесу.

Напередвизначені показники аналітики

Підвищіть контроль грошового балансу та ефективність продажів за допомогою аналітики та попередньо визначених ключових показників ефективності.

Візуалізація даних​

Приймайте кращі рішення, використовуючи в своїх звітах потужні візуалізації.

Галузеві можливості

Скористайтеся широкими галузевими функціями, передовими практиками та процесами за допомогою інструментів, розроблених для малого та середнього бізнесу.

SAP Роздрібна торгівля

Надайте споживачам ті продукти, інформацію та персоналізований досвід, який вони хочуть. Використовуйте інформацію про клієнтів і точки продажу в реальному часі та оптимізуйте операції наскрізно.

SAP Професійні послуги

Надавайте високоцінні послуги, створюючи повторюваний процес надання послуг, покращуючи планування ресурсів, управління проектами та виставлення рахунків.

SAP Виробництво

Задовольняйте попит клієнтів і створюйте нові джерела доходу за рахунок скорочення витрат на ланцюжок постачання, прискорення часу отримання прибутку, скорочення тривалості циклу виробництва та мінімізації браку.

SAP Оптова торгівля та дистрибуція

Відповідайте на вимоги клієнтів і постачальників за допомогою гнучких, тісно інтегрованих процесів. Удосконалюйте весь бізнес від планування до інвентаризації та управління ланцюгом постачання.

Наші послуги по SAP BO

Вартість ліцензій

Вартість лізензій залежить від кількості користувачів та типу ліцензії.

Запишіться на консультацію по розрахунку вартості ліцензій для вашого підприємства.

Записатись

Вартість навчання та консультацій

від 1200 грн./год.

+ ПДВ 20%

Вартість кастомізації та розробки

від 1600 грн./год.

+ ПДВ 20%

SAP Business One - оптимальне рішення для малих та середніх підприємств, які мають на меті залучення іноземних інвестицій чи вихід на міжнародний ринок
~1 млн.
користувачів по всьому світу
50+
локалізацій, в тому числі і українська
400+
галузевих рішень

Залишилися запитання?

Запишіться на безкоштовну консультацію з нашим спеціалістом

Розділіть електронні адреси комами.