Підбір програмного забезпечення для управління підприємством (ERP, CRM, WMS...)На ринку існує безліч цифрових систем для управління підприємством, тому керівникам легко розгубитись і вибрати невідповідну. Ми пропонуємо нашим клієнтам свій досвід і знання, щоб забезпечити Вашому бізнесу зростання та ефективність від впровадження.  Наш консультант допоможе вибрати програмне забезпечення (ERP, CRM, WMS та інше), яке є оптимальним для управління саме Вашим підприємством. 


Розділіть електронні адреси комами.

Під час воєнного стану, при переході з 1С чи інших російських продуктів послуга є безкоштовною

Нам довіряють


15
Років допомагаємо підприємствам з оптимізацією та автоматизацією бізнес-процесів
50+
Середніх та великих проєктів реалізовано
25+
Сертифікованих спеціалістів (консультантів, аналітиків, розробників та керівників проєктів)

 Як ми це робимо?

1

​Відправте заявку і наш менеджер звʼяжеться з Вами для узгодження подальших кроків.

Відправити заявку

2
Виявлення потреб та формування структури процесів

Серія зустрічей з нашим консультантом для виявлення потреб Вашого бізнесу і створення структури бізнес-процесів, функції яких мають покриватись програмним забезпеченням (ERP системою).

3
​Підбір варіантів програмного забезпечення

На основі інформації про Ваше підприємство ми підготуємо перелік із 2-3 найбільш відповідних для Вас варіантів програмного забезпечення.

4
​Демонстрації

Проведемо для Вас демонстрації функціоналу підібраного програмного забезпечення.

5
​Результат

В кінцевому результаті Ви отримаєте рекомендацію, яке програмне забезпечення оптимальне для Вашого бізнесу, а також комерційну пропозцію на його купівлю. 

І найголовніше: Ви будете впевнені, що зробили правильний вибір та зекономили свій час і гроші.

6
​Продовження співпраці

Ми завершили перший крок на шляху інтеграції цифрової управлінської системи у Ваш бізнес.

Надалі ми зможемо бути Вам корисні у виконанні проєкту впровадження, навчанні користувачів, кастомізації та подальшій підтримці роботи нової системи.

 Переваги співпраці з нами

Незалежний консультант

Співрацюючи з нами, Ви наймаєте незалежного консультанта у виборі програмного забезпечення і особистого експерта в питаннях цифрової трансформації бізнесу. Ми не залежимо від одного постачальника програмного забезпечення, а віддані клієнту, щоб принести максимум практичної користі.

Економія часу та грошей

Ми інвестуємо сотні годин у те, щоб збирати та систематизувати актуальну інформацію про програмне забезпечення для управління діяльністю підприємства. Ми поділимось цими знаннями з Вами, щоб Ви отримали максимальний ефект від інвестицій.


Зменшення ризиків

Ми успішно реалізували більше 50-ти комплексних проєктів впровадження програмного забезпечення для управління підприємствами. Наш практичний досвід і знання в різних галузях бізнесу допоможуть з вибором програмного продукту, що мінімізує ризики при подальшому виконанні проєкту впровадження.

Експерність

Окрім знань про програмні продукти, ми постійно вивчаємо і практикуємось в управлінні проєктами, а також стандартизуємо і покращуємо внутрішні процеси. Тому, Ви отримаєте кращі практики і методології для вибору і інтеграції цифрових інформаційних систем управління.

Ми сертифіковані і підтримуємо стандарти ISO 9001:2015. А наші керівники проєктів отримали міжнародну сертифікацію PMP від PMI.


Запишіться на безкоштовну консультацію з нашим спеціалістом

Розділіть електронні адреси комами.