Комплексне впровадження ERP

Співпраця з One Service Consulting гарантує успіх у впровадженні ERP-систем. Ми уважно працюємо над кожним проєктом, з особливим фокусом на аналіз бізнес-вимог і документацію процесів, тим самим забезпечуємо точні оцінки бюджету та термінів
Наша ціль — повне задоволення бізнес-вимог замовників, завдяки чому наша статистика успішності сягає 100%.
Попри поширену статистику невдач у сфері ERP, яка показує, що понад половина проєктів провалюються через невідповідність очікувань, або впровадженню з порушенням термінів і бюджету, ми переконані, що ключ до успіху лежить у досвіді команди. Власне, наш підхід до впровадження ERP і досвід дозволяють нам завжди досягати поставлених цілей, незважаючи на виклики.

 Основні пе​реваги впровадження ERP системи

Оптимізація бізнес-процесів

ERP системи автоматизують та стандартизують бізнес-процеси, забезпечуючи ефективне управління ресурсами та оперативне виконання завдань. Це дозволяє компаніям знижувати затрати часу та зусиль на повсякденні операції, зосереджуючись на стратегічному плануванні та інноваціях. 

Покращення прийняття рішень

ERP системи надають детальні аналітичні звіти та інсайти в реальному часі, що допомагає менеджерам приймати обґрунтовані рішення. Аналізуючи дані з різних відділів, керівники можуть виявляти тренди, прогнозувати майбутні потреби та своєчасно реагувати на зміни у бізнес-середовищі.

Скорочення витрат

Автоматизація та ефективне управління ресурсами, які забезпечуються за допомогою ERP систем, знижують операційні та адміністративні витрати. Зменшення помилок, оптимізація запасів, ефективне управління ланцюгами поставок та краще планування ресурсів сприяють зниженню загальних витрат компанії та підвищенню її прибутковості. 

 Функції ERP системи​

Управління фінансами

ERP-системи автоматизують бухгалтерський облік, бюджетування, управління грошовими потоками та фінансовий аналіз, дозволяючи підприємствам підвищити точність фінансової звітності та контроль над фінансами.

Управління виробництвом

Ці системи оптимізують виробничі процеси, планування ресурсів виробництва та управління запасами, допомагаючи забезпечити ефективне виробництво продукції відповідно до запитів ринку.

Управління проєктами

ERP дозволяє підприємствам ефективно планувати, виконувати та контролювати проекти, забезпечуючи відстеження ресурсів, витрат та прогресу проектів в реальному часі.

Управління логістикою

Інтегроване управління ланцюгами поставок, від закупівель до доставки кінцевому споживачу, включаючи управління складами та транспортуванням.

Управління відносинами з клієнтами (CRM)

Інструменти для кращого розуміння потреб клієнтів, управління контактною інформацією та історією взаємодій, допомагають підвищити задоволеність та лояльність клієнтів.

Управління продажами

Функціонал для оптимізації процесів продажу, від управління замовленнями до виставлення рахунків і обслуговування клієнтів, підвищуючи загальну ефективність продажів.

Контроль якості та ризиків

Інструменти для забезпечення відповідності продукції та послуг стандартам якості, а також для ідентифікації, оцінки та управління ризиками врахунок усіх аспектах діяльності.

Автоматизація HR

Автоматизація процесів найму, обліку робочого часу, розрахунку зарплати, керування талантами та навчання співробітників.

 Етапи впровадження ERP системи​

Формуванння структури бізнес-процесів

Структуровано описуємо процеси компанії згідно з методологією APQC PCF (Process Classification Framework).

Моделювання

Моделюємо процеси в ERP системі, описуємо та візуалізуємо їх у BPMN діаграмах. Фіксуємо розриви між бізнес-процесом та функціоналом ERP.

Кастомізація та розробка

Налаштовуємо та розробляємо додатковий функціонал системи ERP, щоб врахувати індивідуальні потреби бізнесу.

Навчання

Проводимо навчання користувачів роботі в ERP системі за кожним з процесів.

Go Live

Запуск системи у промислову експлуатацію. Перехід ERP системи на підтримку та розвиток.

 Переваги співпраці з нами

Незалежний консультант

Співрацюючи з нами, ви наймаєте незалежного консультанта у виборі програмного забезпечення і особистого експерта в питаннях цифрової трансформації бізнесу. Ми не залежимо від одного постачальника програмного забезпечення, а віддані клієнту, щоб принести максимум практичної користі.

Економія часу та грошей

Ми інвестуємо сотні годин у те, щоб збирати та систематизувати актуальну інформацію про програмне забезпечення для управління діяльністю підприємства. Ми поділимося цими знаннями з вами, щоб ви отримали максимальний ефект від інвестицій.


Зменшення ризиків

Ми успішно реалізували більше 50-ти комплексних проєктів впровадження програмного забезпечення для управління підприємствами. Наш практичний досвід і знання в різних галузях бізнесу допоможуть із вибором програмного продукту, що мінімізує ризики при подальшому виконанні проєкту впровадження.

Експерність

Окрім знань про програмні продукти, ми постійно вивчаємо і практикуємось в управлінні проєктами, а також стандартизуємо і покращуємо внутрішні процеси. Тому, ви отримаєте кращі практики і методології для вибору та інтеграції цифрових інформаційних систем управління.

Ми сертифіковані та підтримуємо стандарти ISO 9001:2015. А наші керівники проєктів отримали міжнародну сертифікацію PMP від PMI.


15
Років допомагаємо підприємствам з оптимізацією та автоматизацією бізнес-процесів
50+
Середніх та великих проєктів реалізовано
25+
Сертифікованих спеціалістів (консультантів, аналітиків, розробників та керівників проєктів)

Нам довіряють


Запишіться на безкоштовну консультацію з нашим спеціалістом