Skip to Content

Вітаємо на форумі MASTER

Ця спільнота призначена для користувачів професіоналів та ентузіастів продуктів MASTER. Діліться та обговорюйте актуальні задачі та питання, створіть свій професійний профіль і ставайте кращими разом з нами. 

Вам необхідно зареєструватися, щоб взаємодіяти зі спільнотою.
Це запитання позначене
1 Відповісти
66 Переглядів

В системі по основному засобу не нарахувався знос, при тому, що відмітку "Знос" було проставлено при внесенні ОЗ. Чому програма може не нараховувати його?

Аватар
Відмінити

Перевірте виконання наступних пунктів:

 - Чи правильно внесені дані про ОЗ (первісна вартість, термін корисного використання...)

 - Чи встановлено метод нарахування зносу (прямолінійний, прискорений...) та чи відповідає він обліковій політиці вашої компанії

 - Чи проведена операція нарахування зносу (проводиться щомісяця)

Додатково перевірте чи коректно налаштовані параметри обліку та чи у вас встановлена остання версія програми.

Аватар
Відмінити
Related Posts Відповіді Переглядів Дія
1
черв. 26
6
1
черв. 26
5
1
черв. 26
21
1
черв. 26
21
1
черв. 26
48