В системі по основному засобу не нарахувався знос, при тому, що відмітку "Знос" було проставлено при внесенні ОЗ. Чому програма може не нараховувати його?
Вітаємо на форумі MASTER
Ця спільнота призначена для користувачів професіоналів та ентузіастів продуктів MASTER. Діліться та обговорюйте актуальні задачі та питання, створіть свій професійний профіль і ставайте кращими разом з нами.
Не нараховується знос по ОЗ
Це запитання позначене
Перевірте виконання наступних пунктів:
- Чи правильно внесені дані про ОЗ (первісна вартість, термін корисного використання...)
- Чи встановлено метод нарахування зносу (прямолінійний, прискорений...) та чи відповідає він обліковій політиці вашої компанії
- Чи проведена операція нарахування зносу (проводиться щомісяця)
Додатково перевірте чи коректно налаштовані параметри обліку та чи у вас встановлена остання версія програми.
Enjoying the discussion? Don't just read, join in!
Create an account today to enjoy exclusive features and engage with our awesome community!
Реєстрація| Related Posts | Відповіді | Переглядів | Дія | |
|---|---|---|---|---|
|
|
1
черв. 26
|
21 | ||
|
|
1
черв. 26
|
10 | ||
|
|
1
черв. 26
|
35 | ||
|
|
1
черв. 26
|
25 | ||
|
|
1
трав. 26
|
49 |