Skip to Content

Вітаємо на форумі MASTER

Ця спільнота призначена для користувачів професіоналів та ентузіастів продуктів MASTER. Діліться та обговорюйте актуальні задачі та питання, створіть свій професійний профіль і ставайте кращими разом з нами. 

Вам необхідно зареєструватися, щоб взаємодіяти зі спільнотою.
Це запитання позначене
1 Відповісти
12 Переглядів

Мені в системі потрібно налаштувати введення обліку ПДВ за касовим методом, тому що на даний момент облік виконується за першою подією. Як мені зробити такі налаштування?

Аватар
Відмінити
Порядок формування проводок у документах надходження та реалізації визначається ознакою "Касовий метод обліку ПДВ" у договорі у вкладці "Виплати".
Якщо ознаку не встановлено, облік виконується за першою подією.


Аватар
Відмінити
Related Posts Відповіді Переглядів Дія
1
черв. 26
15
1
черв. 26
31
1
черв. 26
28
1
черв. 26
51
1
черв. 26
44