Skip to Content

Вітаємо на форумі Odoo

Ця спільнота призначена для користувачів професіоналів та ентузіастів Odoo. Діліться та обговорюйте актуальні задачі та питання, створіть свій професійний профіль і ставайте кращими разом з нами. 

Зареєструйтеся 

Вам необхідно зареєструватися, щоб взаємодіяти зі спільнотою.
Це запитання позначене
1 Відповісти
4 Переглядів

Ми працюємо в режимі кількох компаній в одній базі, маємо два різні сайти. Як зробити так, щоб ліди з першого сайту в модулі "CRM" падали виключно на команду продажів Компанії А, а з другого - Компанії Б?

Аватар
Відмінити

Доброго дня! 

Для автоматичного розподілу найпростіше використати налаштування команд продажу та веб-форм. Перейдіть у CRM > Налаштування > Команди продажу і для кожної команди обов'язково вкажіть відповідну філію у полі "Компанія". У налаштуваннях форми зворотного зв'язку на кожному сайті виберіть відповідну команду продажу як дефолтну. Ліди будуть прив'язуватися до конкретної команди, а отже, й до правильної компанії без змішування даних.

Аватар
Відмінити
Related Posts Відповіді Переглядів Дія
2
трав. 26
473
1
серп. 25
455
1
серп. 25
456
1
серп. 25
454
1
серп. 25
323